Brother LC-223BK | Ink Cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross weight | 0.057 kg |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 600 lk |
| Leheküljetootluse lisamärkus | ISO / IEC 24711 |
| Net weight | 0.025 kg |
| Paberi mõõdud | A4 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Palette Qty | 6678 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 29.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Brother |
| Producer product name | LC-223BK |
| Tare weight (kg) | 0.032 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | DCP-J4120DW / MFC-J4420DW / MFC-J4620DW / MFC-J4625DW / MFC-J5320DW / MFC-J5620DW / MFC-J5625 / MFC-J5720DW |
| Volume (m3) | 0.00025875 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother lc-223bk ink cartridge black, lc223bk, brother, tindid ja toonerid









